czwartek, 24 lipca 2014 r.  Imieniny: Kingi, Krystyna, Michaliny
Wiadomości z tagiem Martina Stoessel  RSS
Martina Stoessel: różowa spódniczka i fajna bluzka! (STRÓJ DNIA)

Dodano: 22.07.2014 20:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Wygląda przepięknie... Dzisiaj pojawiły się kolejne zdjęcia Martina Stoessel z planu serialu "Violetta". Tym razem Martna postawiła na elegancką stylizację. Dziewczyna ubrała różową spódniczkę i bardzo fajną bluzkę. Jej ubranie jest wspaniale. Martina ma stylowa dama! Martina ładnie wygląda?

Źródło: gwiazdunie.pl

Martina Stoessel: dzisiaj z fanką! Piękny uśmiech! (NAJNOWSZE ZDJĘCIA)

Dodano: 22.07.2014 17:40 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Jest najpiękniejsza... Sympatyczna Martina Stoessel była widziana dzisiaj w Buenos Aires. Gwiazda była oczywiście miła i zatrzymała samochód, aby zrobić zdjęcia z fanami. Pierwsza fotka trafiła już do internetu i jest wspaniała. Martina to cudowna gwiazda, która ma świetny kontakt z fanami! Martina to miła gwiazda?

Źródło: gwiazdunie.pl

Martina Stoessel, “Violetta”: płyta z piosenkami hitem w Ameryce Południowej! (PREMIERA)

Dodano: 21.07.2014 20:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


To jest niesamowite... Od kilku dni w Ameryce Południowej dostępna jest płyta z piosenkami z trzeciego sezonu serialu "Violetta". Dzisiaj zaprezentowane pierwsze dane na temat sprzedaży. Otóż płyta trafiła na pierwsze miejsce listy przebojów i zdeklasowała konkurencję. Martina Stoessel ma powody do dumy. To pokazuje, że jest najlepszą piosenkarką! Jesteście dumni z Martiny?

Źródło: gwiazdunie.pl

Martina Stoessel na planie serialu “Violetta”! Ładnie wygląda! (NOWE ZDJĘCIA)

Dodano: 20.07.2014 20:00 | 1 odsłon | 0 komentarzy


Jest przepiękna... Już za kilka dni w Ameryce Południowej odbędzie się premiera nowego sezonu serialu "Violetta". Dzisiaj pojawiło się nowe zdjęcie, które zostało zrobione na planie najnowszego odcinka. Martina Stoessel nie zawiodła i prezentowała się oczywiście idealnie. To wspaniała gwiazda, która jest niesamowita! Piękna Martina?

Źródło: gwiazdunie.pl

Martina Stoessel nagrywa nowe piosenki! Ciężko pracuje! (ZDJĘCIA)

Dodano: 20.07.2014 11:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Fotki ze studia... W ramach nowego sezonu serialu "Violetta", Martina Stoessel nagrywała mnóstwo fajnych piosenek. Dzisiaj pojawiły się nowe zdjęcia Martiny, na których widzimy jak gwiazda pracuje w studio. Dziewczyna ciężko pracowała, aby fani byli z niej dumni! Martina ciężko pracuje?

Źródło: gwiazdunie.pl

Martina Stoessel widziana dzisiaj! Fajna bluza i szalik! (NATURALNIE)

Dodano: 19.07.2014 12:20 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Najnowsze zdjęcia... Cudowna Martina Stoessel była widziana kilka minut temu w Buenos Aires. Gwiazdunie mają na razie pierwsze zdjęcie. Gwiazda ubrała się na luzie. Martina założyła fajną bluzę i modny szalik. Ma świetny styl i zawsze prezentuje się ładnie. Jej ubranie jest bardzo stylowe! Piękna czy Bestia?

Źródło: gwiazdunie.pl

Martina Stoessel: na planie nowej sesji! Wyciekły zdjęcia! (NOWIUTKIE FOTY)

Dodano: 16.07.2014 20:00 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Zobaczcie kolejne zdjęcia... Martina Stoessel to śliczna dziewczyna, która zawsze wygląda idealnie. Tak samo było na planie nowej sesji zdjęciowej. Gwiazdunie mają nowiutkie fotki, które zachwycą świat. Martina pozowała jak modelka i prezentowała się przepięknie. Dziewczyna wyglądała jak anioł. Nowe zdjęcia są fantastyczne! Martina wygląda jak modelka?

Źródło: gwiazdunie.pl

Martina Stoessel w serialu “Violetta”! Zdjęcia z trzeciego sezonu! (PREMIERA)

Dodano: 15.07.2014 20:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Zobaczcie najnowsze foty... Już za dwa tygodnie w Ameryce Południowej odbędzie się premiera trzeciego sezonu serialu "Violetta". Dzisiaj Gwiazdunie dostały kilka fajnych zdjęć z nadchodzących odcinków. Fotki są świetne i pokazują, że nowy sezon będzie wspaniały. Martina znowu się postarała! To najlepsza aktorka! Martina to najlepsza aktorka?

Źródło: gwiazdunie.pl

Martina Stoessel ciężko pracuje! Na planie “Violetty”! (NOWE ZDJĘCIA)

Dodano: 15.07.2014 17:40 | 2 odsłon | 0 komentarzy


Nie ma wolnego... Martina Stoessel to jedna z najbardziej pracowitych gwiazd. Dziewczyna pracuje dzisiaj znowu cały dzień. Śliczna dama pochwaliła się właśnie nowym zdjęciem, które zostało zrobione na planie serialu "Violetta". Martina nagrywała kolejny odcinek. Pracuje bardzo ciężko i robi to wszystko dla ukochanych fanów! Martina ciężko pracuje?

Źródło: gwiazdunie.pl

Martina Stoessel oglądała mecz Argentyny w domu! (NOWE ZDJĘCIA)

Dodano: 14.07.2014 20:00 | 3 odsłon | 0 komentarzy


Gwiazda jest teraz smutna... Cudowna Martina Stoessel nie była wczoraj na stadionie podczas meczu Argentyny z Niemcami. Dziewczyna oglądała mecz w domu w towarzystwie swojej rodziny. Gwiazda ubrała koszulę ukochanej drużyny i wyglądała jak kibic numer jeden. Niestety Messi nie zachwycił! Szkoda Wam Martiny?

Źródło: gwiazdunie.pl


Starsze wiadomości »
reklama

How do this - pomysłowość

    

Smieszne fotki - smieszne zdjecia

    

Bukmacherskie systemy

Pudelek pl


Copyright © 2008-2014 Pudelek pl - pudelek pl, pudelekpl, plotki, fakty, gwiazdy, zycie gwiazd, sensacja, komentarz, plotka  - wszelkie prawa zastrzeżone