czwartek, 24 kwietnia 2014 r.  Imieniny: Bony, Horacji, Jerzego
Wiadomości z tagiem Martina Stoessel  RSS
Martina Stoessel: “jadę na Mistrzostwa Świata, będę wspierać Argentynę” (WYWIAD)

Dodano: 23.04.2014 21:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Spędzi miło czas... Już w czerwcu rozpoczynają się Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w Brazylii. Dzisiaj Martina Stoessel potwierdziła, że wybiera się na mecze Argentyny. Mam kilka wolnych dni w czerwcu. Wybieram się do Brazylii na mecze Argentyny. Mama nadzieję, że wygramy. Messie pokaże, że jest najlepszym piłkarzem! Zazdrościcie? Messi jest najlepszy?

Źródło: gwiazdunie.pl

Martina Stoessel i jej brat w domu! Jedzą obiad! (SŁODKA RODZINKA)

Dodano: 23.04.2014 20:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


To jest piękne... Martina Stoessel to urocza dziewczyna, która kocha swoją rodzinę. Dzisiaj pojawiło się nowe zdjęcie, na którym widzimy jak Martina pozuje ze swoim bratem. Gwiazda napisała, że jedli właśnie obiad. To jest słodkie! Martina jest kochana! Słodka rodzinka?

Źródło: gwiazdunie.pl

Martina Stoessel idzie na koncert One Direction! (POTWIERDZONE)

Dodano: 23.04.2014 15:40 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Pozna Harry'ego... Martina Stoessel potwierdziła dzisiaj, że dostała bilety na koncert One Direction w Buenos Aires. Chłopak grają tam koncerty 3. i 4. maja. To będzie duże wydarzenie. Harry Styles będzie zapewne podrywał Martinę! Chłopak ma słabość do takich pięknych dziewczyn! Martina może zawrócić mu w głowie! To będzie słodkie? Harry zakocha się w Martinie?

Źródło: gwiazdunie.pl

Martina Stoessel i Demi Lovato: spotkanie w Argentynie!? (PLOTKI)

Dodano: 23.04.2014 10:40 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Martina na koncercie Demi... Demi Lovato jest obecnie w Ameryce Południowej, gdzie rozpoczyna trasę koncertową. Tymczasem pojawiły się plotki, że Martina Stoessel pojawi się na show Demi w Argentynie. Martina dostała ponoć bilety od Disneya! To będzie urocze spotkanie! Nie możemy doczekać się na zdjęcia! Martina i Demi polubią się?

Źródło: gwiazdunie.pl

Martina Stoessel: “jestem zakochana, nagram więcej piosenek o miłości” (WZRUSZAJĄCE)

Dodano: 22.04.2014 21:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Martina o nowych utworach... Już wkrótce Martina Stoessel kończy nagrywać nowe odcinki serialu "Violetta" i będzie w studio, gdzie zaśpiewa nowe piosenki. Dziewczyna powiedziała dzisiaj, że w nowym sezonie pojawi się więcej piosenek o miłość. Martina dodała, że sama jest zakochana i chciała stworzyć kilka takich piosenek. To jest słodkie! Nowe piosenki będą super?

Źródło: gwiazdunie.pl

Martina Stoessel: “Messi i Barcelona są najlepsi” (NOWY WYWIAD)

Dodano: 22.04.2014 20:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Zgadzacie się? Jakiś czas temu Martina Stoessel mówiła już, że Messi to najlepszy piłkarz. Dzisiaj pojawiły się nowy wywiad, w którym dziewczyna powiedziała kilka dodatkich słów w tej sprawie. Messie to wspaniały piłkarz, który pomoże Argentynie podczas mistrzostw świata. Gra świetnie w Barcelonie. Uwielbiam oglądać jego mecze. To najlepszy piłkarz w najlepszym zespole. Zgadzacie się?

Źródło: gwiazdunie.pl

Martina Stoessel zaskoczyła dekoltem! Odważnie? (NOWE ZDJĘCIA)

Dodano: 22.04.2014 17:20 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Wygląda bardzo ładnie... Gwiazdunie dostały dzisiaj zdjęcie z nowej sesji Martiny Stoessel. Dziewczyna prezentuje się bardzo ładnie i wygląda super. Kilka osób powiedziało, że Martina staje się odważne gdyż ubrała bluzkę z dekoltem. Gwiazda wygląda jednak super. Fani nie powinni krytykować swojej idolki! Jest bardzo ładna! Ładnie?

Źródło: gwiazdunie.pl

Martina Stoessel: “spędziłam Wielkanoc z rodziną” (RELACJA GWIAZDY)

Dodano: 22.04.2014 10:50 | 0 odsłon | 0 komentarzy


Co dokładnie powiedziała? Martina Stoessel zapowiedziała przed Wielkanocą, że planuje spędzić dużo czasu ze swoją rodziną. Dzisiaj gwiazda udzieliła kolejnego wywiadu, w którym zdała relację ze Świąt. To była udana Wielkanoc. Spędziłam dużo czasu z rodziną i odpoczęłam. Teraz wracam do pracy. Od jutro pracujemy znowu na planie "Violetty"! Martina jest idealna?

Źródło: gwiazdunie.pl

Martina Stoessel: “będę nagrywać piosenki po angielsku” (NOWA SHAKIRA)

Dodano: 21.04.2014 21:00 | 0 odsłon | 0 komentarzy


To jest wspaniałe! Fani dumni... Gwiazdunie pisały ostatnio, że Martina Stoessel uczy się języka angielskiego. Tymczasem dzisiaj podano, że Martina nagra dwie lub trzy piosenki po angielsku do nowego sezonu serialu "Violetta". Dziewczyna chce sprawdzić czy może zacząć już karierę w USA! Wiele osób mówi przecież, że Martina to nowa Shakira. Martina poradzi sobie z [...]

Źródło: gwiazdunie.pl

Martina Stoessel: wakacje na Hawajach! Gwiazda potwierdziła! (PILNE INFORMACJE)

Dodano: 21.04.2014 19:15 | 0 odsłon | 0 komentarzy


W końcu odpocznie... Martina Stoessel potwierdziła dzisiaj, że pod koniec maja będzie miała krótkie wakacje. Dziewczyna powiedziała, że chciałby spędzić kilka dni na Hawajach. Martina musi odpocząć po koncertach i pracy na planie serialu "Violetta". Dziewczyna daje z siebie wszystko i nie może tak dużo pracować! Martina ciężko pracuje?

Źródło: gwiazdunie.pl


Starsze wiadomości »
reklama

How do this - pomysłowość

    

Smieszne fotki - smieszne zdjecia

    

Bukmacherskie systemy

Pudelek pl


Copyright © 2008-2014 Pudelek pl - pudelek pl, pudelekpl, plotki, fakty, gwiazdy, zycie gwiazd, sensacja, komentarz, plotka  - wszelkie prawa zastrzeżone